نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک معاون آموزش ابتدایی استان


به نام خدای بهار
ان مع العسر یسرا

باسلام وعرض ادب
همکاران وهمراهان ارجمند،بهاران فرا رسیده است.قطره های باران از چشمان بهار بر رخسار گل،عشق را به تصویر کشیده است و خلعت سبز نوروزی بر قامت طبیعت،آیتی از نشانه های خالق زیبایی را جلوه گر ساخته تا همه مخلوقات سجاده نشین بارگاه با عظمتش گردند.
:tulip: یک سال دیگر گذشت و بهاری دیگر از راه رسید و جهان طبیعت رنگ و بویی نو گرفت.
چه خوب است که جان انسان ها از نو شدن روی برنتابد و جماعت آدمیان بر کهنه های نادرست پای نفشارد.
در این نو شدن باید همواره با امید به فردایی بهتر و آینده ای روشن تر بر تلاش و همت خود بیافزاییم و با اراده قوی و با اتکال به خداوند منان دست در دست یکدیگرسختی ها رااز پیش رو برداشته و متعهدانه تر و هدفمندانه تر از دیروز درشکوفایی واعتلای میهن عزیزمان سهیم باشیم.
:tulip:این جانب ضمن ابراز ارادت و قدرشناسی از زحمات تمامی دست اندرکاران عرصه تعلیم وتربیت به ویژه معاونین ،کارشناسان،راهبران وسرگروههای اموزشی ،مدیران،مربیان ومعلمان دلسوز که به معنای واقعی کلمه، جهاد آموزشی راانجام دادند وهرخانه را به یک مدرسه تبدیل کردند،تقدیر وتشکر می نمایم. امیدوارم این روند را با قدرت ادامه دهید.
همچنین از اولیای همیشه همراه و دانش اموزان عزیز سپاسگزارم که بابرنامه ریزی وهمراهیشان شرایط را برای اجرای هرچه بهتر آموزشهای مجازی فراهم کردند.
:rose:حلول سال جدید وعید مبعث را محضر تمامی شما عزیزان تبریک وتهنیت عرض نموده واز خداوند سبحان سالی سرشار ازبرکت ومعنویت، صحت و سلامت،عزت ،کرامت و موفقیت روزافزون را خواستارم.
:rose: تندرستی ودلخوشی وشادمانی:rose:
:seedling:بهره همیشگی زندگیتان باد:seedling:

باتقدیم احترام: سعیده بهادرزاده
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش وپرورش استان یزد