نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست صمیمی مدیرکل آموزش و پرورش با جمعی از آموزگاران مدارس روستائی و چند پایه

مدیرکل آموزش و پرورش : معلمان ، مدیران کارآمد کلاس درس هستند که با مدیریت خود ، علم و دانائی و معرف را خلق می کنند .

ه گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش  نشست صمیمی مدیرکل آموزش و پرورش با جمعی از آموزگاران مدارس روستائی و کلاس های چند پایه  پنجشنبه چهارم خرداد در پژوهشکده تعلیم وتربیت برگزارشد .

دراین مراسم مدیرکل آموزش و پرورش معلمان را کارآمدترین مدیرانی دانست که کلاس درس را مدیریت می کنند و خالق دانائی ، علم ومعرفت هستند .

"احمد شیرزاد " با یادآوری نقش تاثیر گذاری معلمان درجامعه گفت : معلمی تاثیرگذار است که از ویژگی های چون صبر و مطالعه مستمر برخوردارباشد و تجارب خود را مستند کند .

وی در ادامه  با تبریک حماسه فتح خرمشهر از 124 معلم شهید استان یادکرد و افزود : امروز نیز معلمان ما درهمه عرصه ها حضور موثری دارند .

درادامه این مراسم آموزگاران روستائی در محیطی صمیمی مسائل و دیدگاههای خود را با مدیرکل آموزش و پرورش درمیان گذاشتند .

لزوم تهیه و تجهیز مدارس روستائی به امکانات اموزشی و آزمایشگاهی ، مناسب نبودن حجم ، محتوا و ساعات کلاس های چند پایه ،  ضرورت برگزاری کلاس های ضمن  خدمت  خاص برای معلمان مدارس چند پایه ، تامین سرانه مورد نیاز برای  پرداخت هزینه های سوخت و انرژی ، اجرای برنامه های آموزشی برای اولیای دانش آموزان ، ضرورت  اختصاص مشاور به صورت متمرکز برای چند مدرسه روستائی ، و توجه جدی به وضعیت تغذیه و پوشاک این گونه مدارس از جمله موضوعاتی بود که معلمان مدارس روستائی و پند پایه با مدیرکل آموزش و پرورش درمیان گذاشتند .

درادامه این مراسم دبیر ستاد بزرگداشت مقام معلم از معاونت توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل آموزش وپرورش به خاطر ارائه پیشنهاد و تمهید مقدمات برگزاری این نشست صمیمی قدردانی کرد .

درپایان این نشست با اهدای هدیه ولوح تقدیر از 50 آموزگار منتخب مدارس  روستائی و چند پایه تجلیل شد