نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست تخصصی معاونین و کارشناسان حوزه ابتدایی استان با حضور مدیر کل دفتر آموزش دبستانی وزارت متبوع


به گزارش رواببط عمومی اداره کل آموزش و پرورش در جلسه اختصاصی معاونین آموزشی و کارشناسان مناطق 14 گانه که در محل تالار فرهنگیان برگزار گردید در ابتدا سعیده بهادرزاده معاون آموزش ابتدایی استان ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از حضور جناب آقای شکوهی شعار سال تحصیلی جاری را نیز تمرکز بر تدبیر، نظارت بر اجرا، کیفیت بخشی به یادگیری در بستر شادی  و عدالت آموزشی را بیان کرد.

 وی اظهار داشت جهت تبیین سیاست هماهنگی اجرای طرح و برنامه های وزارتی، مدارس بر اساس برشهای استانی و 4 میزی که در مناطق تشکیل شده است  برنامه های دریافتی را اجر خواهند کرد هم چنین امسال نیز در راستای کیفیت بخشی به آموزش دوره ابتدایی ، دوره های تربیت مدرس میانی را به میزان 4128 نفر ساعت برای کل استان اجرا کردیم تا با برگزاری کارگاهها در مناطق و نواحی توسط مدرسین میانی اطلاعات به روز به معلمان به خصوص جدیدالورودها، سربازها و... منتقل شود.

درادامه  معاون آموزش ابتدایی ناحیه 2 و کارشناس آموزش ابتدایی شهرستان مهریز به نمایندگی از مدیران مدارس و معاونین آموزشی سایر مناطق،  به بیان چالش های آموزش و پرورش در حوزه ابتدایی پرداختند.

در پایان جناب آقای دکتر شکوهی مدیر کل دفتر دبستانی وزارت ضمن  تبین برنامه کارآمد و هم چنین برنامه بازی و یادگیری که در سال جاری استان یزد مجری آن است از بیان نکته نظرات همکاران تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت رسالت بنده در این جلسه این بود که بیش تر شنونده باشم و موارد مطرح شده شامل چالش ها، پیشنهادات و... را به خانم دکتر حکیم زاده منتقل کنم تا ایشان نیز ضمن اطلاع، پیگیر مطالبات باشند.