نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضور سرکارخانم بهادرزاده معاون آموزش ابتدایی استان به همراه هیئت همراه در مدارس خاتم


به گزارش  روابط عمومی  و به نقل از معاونت آموزش ابتدایی، معاون آموزش ابتدایی  و هیئت همراه از مدارس ابتدایی شهرستان  خاتم بازدید به عمل آوردند.

""سعیده بهادرزاده" معاون آموزش ابتدایی، رییس اداره دوره اول ورئیس اداره  دوره دوم ابتدایی، رییس اداره تکنولوژی وگروه های آموزشی و کارشناسان آن حوزه به همراهی سرگروه های آموزشی خاتم ، فعالیت های آموزشی مدارس ابتدایی را مورد ارزیابی قرار دادند.

در این بازدید 10تیم دونفره متشکل از کارشناسان، مدیران و سرگروه های آموزشی فعالیت های مدیریتی و آموزشی آموزشگاههای ابتدایی و پیش دبستانی ها ی عشایری را بررسی نمودند.

علاوه بر این از ساعت 11:30 تا 12:30 جلسه ای با حضور مدیران مدارس ابتدایی و پیش دبستانی ها با حضور سرکارخانم بهادرزاده در محل تالار فرهنگیان برگزار شد .

در ادامه معاون آموزش ابتدایی و هیئت همراه در جلسه جمع بندی که با حضور سرپرست مدیریت آموزش و پرورش خاتم ،و علیرضا  جلالی مشاور محترم مدیر کل  و کارشناسان در محل سالن اجتماعات برگزار گردید به ارائه گزارش و بیان نقاط قوت و نقاط قابل پیگیری مدارس بازدید شده پرداختند.

علاوه بر آن ساعت 15 جلسه طرح تدبیر با حضور آقای حقیر رییس اداره دوره اول و پیش دبستانی  استان در محل تالار فرهنگیان با حضور تمامی مدیران ابتدایی خاتم و مروست  و همايش بزرگ ارزشیابی توصیفی با حضور آموزگاران مدارس ابتدایی هرات و مروست در محل کانون آیت الله خاتمی هرات با تدریس استاد میرجلیلی و همچنین  همایشی با عنوان درس پژوهی با حضور آموزگاران مدارس ابتدایی هرات و مروست با تدریس استاد ابراهیمی در سالن آزمونهای دبیرستان انقلاب هرات برگزار گردید .

آدرس کوتاه: