نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه هم اندیشی سرگروه های دوره ابتدایی مناطق و نواحی استان یزد برگزار گردید.


جلسه هم اندیشی سرگروه های دوره ابتدایی مناطق و نواحی استان یزد با حضور بیش از یکصد نفر از سرگروه های پایه های اول تا ششم ابتدایی  در روز پنج شنبه 14 اردیبهشت ماه برگزار گردید.

در ابتدای جلسه ،حمیدرضا ابراهیمی رییس اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی دوره ابتدایی استان پس از  تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم ، رسالت گروه های آموزشی را ارتقا کیفیت یادگیری از طریق توانمند سازی معلمان عنوان کرد و افزود: از جمله راههای توانمند سازی آموزگاران، نظارت توانمند ساز ، شناسایی نیازهای آموزشی معلمان و پس از آن آموزش آموزگاران است که نقش اساسی را در این زمینه سرگروه های توانمند آموزشی به عهده دارند.

ابراهیمی افزود:از جمله اهداف تشکیل این جلسه ، بررسی طرح و برنامه های دوره ابتدایی و آسیب شناسی آن به منظور کمک به برنامه ریزی معاونت آموزش ابتدایی استان در سال تحصیلی آینده است . از دیگر اهداف این هم اندیشی ، تبادل تجربه و به اشتراک گذاشتن طرح ها  و برنامه های موفق مناطق و نواحی در سراسر استان است.

قابل ذکر است پس از بیانات رییس اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی دوره ابتدایی استان ،  سرگروه های سراسر استان ، با تشکیل شش کارگروه پایه های اول تا ششم ،ضمن به اشتراک گذاشتن تجربیات موفق منطقه ای ، به آسیب شناسی طرح و برنامه های دوره ابتدایی پرداختند.

در پایان این برنامه ، از سرگروه های پرتلاش استان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

آدرس کوتاه: