نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه معاون آموزش ابتدایی استان یزد با خانم هریت هارگریبز مدیر ارشد پروژه های سازمان RELIEF در ایران


در این جلسه که  در محل دفتر معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد برگزار گردید زمینه های همکاری دو طرف در زمینه  های آموزشی و بهداشتی دانش آموزان اتباع خارجی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه که با حضور خانم هریت هارگریبز مدیر ارشد پروژه های سازمان   RELIEF در ایران برگزار گردید  آقای محمد حسن رادمنش معاون آموزش ابتدایی استان با بیان ضرورت گذراندن دوره پیش دبستانی جهت کلیه دانش آموزان و به ویژه دانش آموزان دوزبانه و اتباع  خارجی استان ، از مدیر ارشد پروژه های سازمان   RELIEF در ایران خواست همکاری لازم جهت پوشش تحصیلی این دسته از نونهالان را  اعمال نماید. قابل ذکر است در سال تحصیلی جاری نزدیک به 1500  نفر از نونهالان اتباع خارجی استان در پایه اول ابتدایی به تحصیل اشتغال دارند که خانواده های این دانش آموزان از ثبت نام آنان در دوره پیش دبستانی به دلایل مشکلات مالی خودداری نموده اند.

 مراقبت های بهداشتی دانش آموزان اتباع خارجی استان  و همچنین تجهیز مدارس دانش آموزان اتباع خارجی استان به کارگاه های کامپیوتر از مواد دیگری بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.