نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جشنواره تجلیل از برگزیدگان الگوهای برتر مدیریتی


 به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش و به نقل از معاونت  آموزش ابتدایی جشنواره تجلیل از برگزیدگان الگوهای  برتر مدیریتی در محل سالن پژوهشگاه استعداد های درخشان آیت الله خاتمی  برگزار گردید. در این مراسم که با حضور مدیرکل محترم استان، معاونین و روسای ادارات و هم چنین مدیران و معاونان دوره ابتدایی برگزار شد، آقای رادمنش معاون آموزش ابتدایی ضمن تشکر از همراهی مسئولین، اجرای این طرح را گامی در جهت تعالی، بهبود و کیفیت هرچه بیش تر آموزش و پرورش در مدارس دانسته و گزارشی از روند اجرای طرح ارائه نمودند. در ادامه آقای مصباح فر معاون محترم پژوهش و برنامه ریزی استان به عنوان سخنران جشنواره، مهارت های ارتباطی ویژه برای مدیران مدارس را توضیح  و تبیین نمودند. هم چنین 4 نفر از برگزیدگان دو سال اخیر گزارشی از روند اجرای طرح های خود در مدارس را در جهت اشتراک گذاری ایده ها ارائه نمودند.

هم چنین جناب آقای شیرزاد مدیر کل محترم ضمن تشکر از برگزار کنندگان همایش، وجود چنین طرح هایی را در جهت ایجاد تنوع و خلاقیت در مدارس لازم دانسته و به مدیران توصیه نمودند همیشه در برنامه ریزی جهت اجرای فعالیت ها، معلمان، مردم(والدین)، مسئولین و محصلان را در نظر داشته تا بهترین نتیجه حاصل گردد.

در پایان جشنواره با اهدای لوح سپاس، تندیس جشنواره و هدیه از برترین های چند سال گذشته تقدیر به عمل آمد. شایان ذکر است طرح الگوهای برتر مدیریتی در 7 سال گذشته با هدف ایجاد بستر مناسب جهت تحول و خلاقیت در مدارس ویژه مدیران و معاونان مدارس ابتدایی برگزار می گردد.