نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزیدگان اولین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد و به نقل از معاونت آموزش ابتدایی، برگزیدگان نخستین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی با حضور دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش، معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش، مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد و جمع دیگر از مسئولان آموزش و پرورش تجلیل شدند.

در بخش عکس فریده فرهنگی از استان گیلان، اسما اصغری از کرمانشاه و شهروز بائی از گلستان به ترتیب اول تا سوم شدند.

در بخش قصه گویی، نادیا بوستانی از یزد، دیاری رون از آذربایجان غربی به ترتیب حائز رتبه های اول و دوم شدند و مریم بابایی زاده از یزد و صبریا یوسفی از کردستان به طور مشترک مقام سوم را کسب کردند.

در بخش آواها و نواهای بومی و محلی نیز فتانه شیرازی از کرمانشاه شد و رتبه دوم به طور مشترک به اسحاق شهریاری از سیستان و بلوچستان و فاطمه بحرانی از یزد رسید و سارا قربانی نژاد و میترا اقبالی از یزد به طور مشترک رتبه سوم را کسب کردند.

همچنین در بخش فیلم کوتاه، محمد غزازانی از شهر تهران اول شد، سیما درویش زاده از سیستان و بلوچستان دوم شد و رتبه سوم نیز از آن ژیلا نمرودی از سیستان و بلوچستان شد.

در رشته دکلمه خوانی نیز فاطمه بحرانی از یزد به مقام اول دست یافت، رتبه دوم به آتنا قیس و عطیه رخشانی هر دو از یزد به طور مشترک رسید و مریم چراغی از فارس نیز سوم شد.

آدرس کوتاه: