نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزرای همایش درس پژوهی با حضور "دکتر دانافر" مدیرکل آموزش و پرورش استان و سرکار خانم بهادرزاده معاون آموزش ابتدایی استان و دیگر مسئولین در پژوهش سرای برازنده مقدم


 

به گزارش معاونت آموزش ابتدایی ، اولین همایش اجرای زنده (کلاس باز) با اجرای تدریس دو طرح منتخب در پایه اول و دوم ابتدایی و با حضور بیش از 300 نفر از آموزگاران ،مدیران،معاونین آموزشی ، سرگروه های دوره ابتدایی و  دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در محل سالن برازنده مقدم ناحیه یک یزد برگزار گردید.

سعیده بهادرزاده معاون آموزش ابتدایی استان  بر لزوم به اشتراک گذاری تجربیات همکاران در قالب کلاس باز و بازدید های آموزشی تاکید کرد و گفت: در سال تحصیلی جاری درس پژوهی در سه سطح الف: بازدید آموزشی از کلاس همکاران ، سطح ب: سطح اجرای زنده و سطح ج: که طبق روال سال های گذشته و بر اساس دستورالعمل وزارت به اجرا در می آید و تلاش دارد با استفاده از ظرفیت های موجود ،تجارب همکاران را به اشتراک بگذارد.

در این جلسه  "دکتر  دانافر" مدیرکل آموزش و پرورش استان  گفت: انتظار بر این است که در این طرح معلمان علاقه مند تجربیات و ظرفیت های خود را برای یافتن راهکاری درست برای آموزش و ارتقای آموزش در دانش آموزان به صورت یک الگوی مشترک بکار می گیرند.

لازم به ذکر است در این همایش تیم درس پژوهی آموزشگاه های زرین مقدم و شاهد خرم نژاد ناحیه یک یزد در درس ریاضی پایه اول و دوم با حضور دانش آموزان و با فضا سازی یک کلاس واقعی ، به تدریس پرداختند. در ادامه آموزگاران حاضر در جلسه و مدرسین استانی درس ریاضی به ارایه پیشنهادات خود در جهت اصلاح طرح درس و تدریس های اجرا شده پرداختند.

در پایان این همایش با اهدای لوح و هدایا از معلمان و مجریان  تیم های درس پژوهی تجلیل شد .