نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه کارگروه تخصصی انسداد مبادی بی سوادی جهت بررسی وضعیت شناسایی دانش آموزان بازمانده از تحصیل استان


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش  جلسه کارگروه تخصصی انسداد مبادی بی سوادی  با هدف جذب حداكثري كودكان بازمانده از تحصيل شناسايي شده جهت  بهره مندي از امكانات و ظرفيت كليه واحدها، ادارات داخلي و دستگاه هاي اجرايي سطح استان برگزار شد.

سعیده بهادرزاده, معاون آموزش ابتدایی استان در راستای اجرایی نمودن برنامه انسداد مبادی بی سوادی ، به لزوم پیگیری مجدانه در زمینه شناسایی دانش آموزان باقیمانده تاکید نموده و اجرای طرح پایگاه های جبرانی در تابستان را گامی موثر در راستای بهبود وضعیت تحصیلی دانش آموزان و جلوگیری از تکرار پایه یا ترک تحصیل برشمردند. در ادامه محمدرضا میرجلیلی، رییس اداره دوره دوم ابتدایی با ارائه گزارش آماری  از وضعیت دانش آموزان بازمانده و آقای امین الرعایا معاون محترم سواد آموزی با ابراز همراهی در حمایت مالی، انسانی و معنوی خود در این زمینه، پرداختند.

 در پایان همکاران محترم مدعو ضمن ارائه گزارش عملکرد خود، چالش های پیش رو را عنوان کرده و نظرات، راهکارها و پیشنهادات را جهت شناسایی هر چه سریعتر و دقیق تر دانش آموزان بازمانده از تحصیل بیان نموده و تصمیمات مناسب در راستای شناسایی و جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل اتخاذ گردید