نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید یک روزه معاونت آموزش ابتدایی اداره کل و تیم همراه از مدارس و مراکز پیش دبستانی شهرستان میبد


 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش  و به نقل از معاونت آموزش ابتدایی،"سعیده بهادرزاده" معاون آموزش ابتدایی ، رییس اداره دوره اول،رییس اداره تکنولوژی وگروه های آموزشی و کارشناسان آن حوزه  به همراهی سرگروه های آموزشی استان،  فعالیت های آموزشی مدارس و مراکز پیش دبستانی شهرستان  میبد را مورد ارزیابی قرار دادند.

در ادامه معاونت آموزش ابتدایی اداره کل در جمع مدیران مدارس ابتدایی و مراکز پیش دبستانی  شهرستان میبد  حاضر شد و ضمن عرض خداقوت به مدیران و شنیدن دیدگاه ها، نظرات و مشکلات آن ها در امور آموزشی ، طرح و برنامه های حوزه آموزش ابتدایی ( طرح تدبیر- دستورالعمل مشق زندگی - تکالیف مهارت محور  برنامه ویژه مدارس ) را در سال تحصیلی  جدید تشریح نمود. در این جلسه همچنین بر ممنوعیت برگزاری آزمون های تستی از سوی موسسات آموزشی مختلف و همچنین ممنوعیت استفاده از کتب کمک آموزشی در مدارس تاکید گردید.

در پایان، معاونت آموزش ابتدایی اداره کل و تیم همراه،در جلسه جمع بندی که با حضور معاون آموزشی و کارشناسان شهرستان  در محل اداره آموزش وپرورش میبد  برگزار گردید  به ارایه  گزارش و بیان نقاط قوت و نقاط قابل پیگیری         29 مدرسه بازدید شده پرداختند.

 

آدرس کوتاه: