نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید مدیر کل دفتر آموزش و پرورش عشایر از منطقه عشایری مروست


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش مروست روز دوشنبه مورخ 16/12/95 آقای " یزدان پناه " مدیر کل دفتر عشایر ی و آقایان رادمنش معاونت آموزش ابتدایی و" عباسی" کارشناس امور عشایری از مدارس عشایری مروست بازدید و از نزدیک مشکلات و مسائل مدارس  را بررسی نمودند .

در این بازدید که مسئولین و کارشناسان اداری منطقه نیز حضور داشتند از مدارس ابتدایی شهید موسوی،مدرسه ابوالفضل توتک ومدارس متوسطه حضرت صاحب الزمان و سید الشهدا، خوابگاه شبانه روزی پسرانه مهندس عمرانی و مدرسه شبانه روزی  دخترانه ام السلمه بازدید به عمل آمد.

در این بازدیدها، آقای یزدان پناه، سطح کیفی آموزشی این مدارس بویژه دبستان ها را بسیار عالی ارزیابی نموده و از مسئولین منطقه درخواست کردند که دانش آموزان مستعد عشایری را بشدت مورد حمایت قرار دهند چرا که آینده ای روشن در انتظار آنها خواهد بود و همچنین مدارس عشایری استان یزد را از لحاظ امکانات و تجهیزات نرم افرازی و سخت افرازی در سطح قابل قبولی  ارزیابی نموده و از تلاش های  بی شائبه ی همکاران این منطقه  و معلمان سختکوش عشایری تقدیر و تشکر نمودند.

در ادامه با حضور ایشان و مسئولان اداری منطقه ،معلمان و خانواده های عشایری، جشنواره مروست شناسی در قلعه  قدیمی روستای مبارکه برگزار شد. در این جشنواره هنرهای دستی قدیم و سنتهای قدیمی توسط دانش آموزان اجرا شد و همچنین آقای یزدان پناه  و هیئت همراه در ادامه سفر  به زیارت قبور شهیدان گمنام رفتند و برای  شادی روح آنها فاتحه  نثار کردند.