نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اختتامیه دومین همایش هویت کودکان ایران اسلامی


به گزارش معاونت آموزش ابتدایی در دومین همایش ملی هویت کودکان ایرانی اسلامی از تعداد ۱۴۲۵اثر که بهدبیرخانه این همایش ارسال شده بود ،در نهایت پس از ارزیابی، داوران ۷۰ اثر را به عنوان برگزیده انتخاب کردند.

۸۱عضو هیات علمی دانشگاه ها از ۲۳ استان کشور در رشته های علوم تربیتی، مدیریت و برنامه ریزی آموزشی، روانشناسی،  بازی و یادگیری و ادبیات کودک و نوجوانان آثار و مقالات ارسالی را داوری کردند.

در بخش فیلم این همایش سید محمد سینا حسینی از یزد، مرضیه رهام از همدان و رقیه کاظمی از قزوین اول تا سوم شدند.

جایزه نفرات اول تا سوم بخش بازی و یادگیری نیز به محسن رحیم بیگی از ایلام، روح الله پورصالح از یزد و میلاد قلی زاده از قزوین رسید.

در این بخش همچنین در گرایش بازی های آزاد به ترتیب زهرا بنایی از قزوین، رحمت غلامی از کرمانشاه و حجت آقایی از خراسان جنوبی رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

گلی جودت از آذربایجان غربی، ندا نورالله زاده از یزد و  معصومه رحمانی از قزوین نیز جایزه نفرات اول تا سوم بخش قصه گویی این جشنواره را از آن خود کردند.

جوایز بخش قصه خوانی نیز به ترتیب به نماینده ای از گیلان، مریم بابازاده از یزد و فاطمه خزایی از خراسان جنوبی رسید.

در بخش قصه نویسی نیز طاهره اصفهانی از کردستان، فرزانه طاهرخانی از قزوئن و مسعود معصومی از مرکزی رتبه اول تا سوم را از آن خود کردند.

جایزه رتبه های اول تا سوم بخش مقاله نیز به وحید خلخالی از قزوین و محمدرضا قادری از خراسان جنوبی و مهدی ابراهیم خانی از همدان اهدا شد.

حامد ربیعی از قزوین، ضیاءالدین سالاری از هرمزگان و آذر فرمانی افشار از کرمان، صالح قاسمی از آذربایجان شرقی، مهناز مصدری از کرمان، احسان کشت ورز از فارس، مینا پریزاد از آذربایجان غربی، احمد قره خانی از همدان وحکمیه سادات شریف زاده از مازندران نیز دیگر نفرات برگییده این همایش بودند که مورد تجلیل قرار گرفتند.